Kommenteeri

Universumi seadus – me kõik oleme üks!

Praegu läheb kogu planeet koronaviiruse pärast hulluks. Meedias ilmunud uudised süstivad suuremal või vähemal määral paanikat.

Veel enne, kui saame sukelduda enda ja planeedi tervendamisse, tuleb mõista, et on olemas universaalsed seadused ja need seadused aitavad meil mõista oma kohta universumis ja meie elu maa peal. Nende seadustega kooskõlas elamine aitab meil saavutada elus hämmastavaid asju. Me manifesteerime endale  rõõmsaid, harmoonilisi elusündmusi. Oleme terved, enesekindlad ja turvaliselt.

Kui me ei ole teadlikud universaalsetest seadustest ja me pole nendega kooskõlas, siis oleme tasakaalust väljas libisedes inimkogemusse, mis reageerib asjadele, mis meid stressi ajavad. Me muutume kartlikuks ja oleme juhitud egost. Meist saavad oma olukorra ohvrid, tunneme end üksinda ja keskendume lahenduste asemel eelseisvale hukule ja probleemidele. Lõpuks tekitame meelepaha.

Eelnevat silmas pidades tuleb aru saada, et põhimõtteliselt ütleb universumi seadus, et me kõik oleme omavahel energeetiliselt ühendatud, et kõik on energia ja seega mõjutavad mõtted, mida mõtleme, sõnad, mida räägime, toimingud, mida teeme, ennast ja üksteist. 

„Kõik, mis eksisteerib nähtavalt ja nähtamatult, on omavahel ühendatud ja üksteisest lahutamatu. On kogu teadmine, maatriks, puhas teadvus või universaalne meeleenergia, mida mõnikord nimetatakse ka Elujõuks. Kõik on üks. Kõik koosneb ja eksisteerib energiana.“

Oleme kõik ühendatud kõige ja kõigi teistega, mis tähendab, et üksi olla on võimatu. Oleme seotud läbi kollektiivse teadvuse. Kõik meie mõtted, teod, sõnad ja veendumused mõjutavad meid nii individuaalselt kui ka kollektiivselt. See tähendab, et peate valima, millises maailmas soovite elada. Kas soovite olla õnnetu või rõõmus? Teie mõtted määravad, millist elu te elate. Kui mõelda koronaviirusele, on inimesi, kellele uudised on kinnisideeks. Tegelikult on see sisse lülitatud kui taustmüra, mis mürgitab kodusid ja meelt negatiivsusega. Meie ülesanne on oma mõtteid, tegevusi, sõnu ja uskumusi nihutada nii, et need kajastavad soovitud positiivset ideaalset tulemust. Selle asemel, et vaadata seda, mis Delfis või mujal on, vaadake hoopis ilusat, positiivset. 

Kollektiivses teadvuses peitub tõeline jõud!

Vaadake näiteks kõiki leiutisi. Need kõik avaldusid, sest piisavalt palju inimesi jagas sama soovi. Päeval väsisid inimesed laternatest ja küünaldest. Nii pani kollektiivne teadvus selle idee energia Thomas Edisonile, kes uskus, et elekter lahendab selle probleemi. Jeiiii! Nüüd on meil lambid. Sama juhtus auto, külmkapi, raadio, televiisori, telefoni, lennureisi, arvutite, e-posti, Netflixiga. Kui piisavalt inimesi midagi soovib, haarab keegi initsiatiivi ja loob selle.

Inimene on võimas!

Kas Sina ka tead, kui võimas Sa tegelikult oled? Enamik inimesi ei tea seda. Nad kõnnivad elu läbi magades. Siis tuleb midagi sarnast  nagu 11. septembri või koroonaviiruse moodi ja nad ei näe oma energilist panust selle manifestatsiooni ja lahendusse. Hirmuga luuakse õudust ja rahuga luuakse rahu. Kõik, mida soovime, on meie enda sees. Nagu Gandhi ütles, “ole muutus, mida soovid maailmas näha”. 

Meil on võimalus ärgata. See on vaimne ärkamine. Kollektiivne teadvus ühtlustub, kui küsime “miks see juhtub?”

Üldiselt on nii, et jubedus, mida näed teistes ja maailmas, on tegelikult sinus olemas. Seda mitte tunnistades eelistavad paljud inimesed süüdistada teisi ja olla ohvirollis. Märkan seda ka oma klientides, kes tegelevad südamevalu, lahutuse ja nartsissistlikest / kaassõltuvatest suhetest paranemisega. Nad veedavad aega selle üle, mis juhtus ja miks, selle asemel, et puhastada kõik, mis neis eksisteerib ja mis muutis nad energeetiliselt sobivaks kogemaks seda valusat kogemust.

Kuidas puhastada? Lihtsalt valige hetk ja öelge järgmised laused:

Mul on kahju.

Palun andesta mulle.

Aitäh.

Ma armastan sind. 

Nii jõuame taas tasakaalu kalibreerides oma energia ümber.  See aitab minna sissepoole ja pöörduda tõelise enda juurde. 

Niisiis, kui teadvustad, et valu, mida koged, eksisteerib sinus ja tänu enda energeetilise tasemele on sul võimalik seda kogeda, siis saad võtta vastu otsuse kas jätkata samamoodi või terveneda – puhastades ennast.

Kui ma saan Sind tervendaval teekonnal mingil moel toetada või aidata luua soovitud elu ja elu, mida te väärid, siis võta ühendust.

 

Palju armastust.

Sille Ruus

Lisa kommentaar

Email again: